Hakkımızda

BeniOde.com Hakkında

2006 yılından bu yana yayın hayatında olan yeni ve ikinci el müzik sistemleri konusunda Türkiye'nin tek, Dünyanın ise en büyük birkaç referans sitesinden biri olan www.audiophile.org'un kardeş kuruluşudur. On üç yıldır problemsiz çalışan alt yapısını sadece müzik sistemleri kullanıcıları değil ellerindeki kullanılmış ürünleri kolayca, güven içinde ve amatörce satmak isteyen kişilere güvenilir ve basit alt yapı sağlamaktadır.BDDK Lisanslı çözüm ortakları, güçlü alt yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı dolayısı ile güven içinde kullanabilirsiniz.

BeniOde, ikinci el ürünlerinizi ücretsiz ilan girerek 12 takside kadar kredi kartı ile satabileceğiniz bir platformdur. Beniode ile bir ilan oluşturup sosyal medyanızda çevreniz ile paylaşır, kredi kartına taksit ile satarsınız.

Örneğin evinizdeki bir halıya bir değer belirleyebilir, İzmir'de bulunan bir alıcıya gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Beniode.com a bir seferlik ücretsiz üye olmak, bir ilan açıp bu ilanın linkini twitter, facebook, instagram, whatsapp gibi sosyal medya profillerinizde çevreniz ile paylaşmaktır. Bu şekilde normal şartlarda satılamayacak türde ürünlerinizi kredi kartına 12 taksite kadar satabilme seçeneğini bulursunuz.

Danışmanlık yapıyor veya özel ders veriyorsunuz, ödemeyi www.beniode.com sayesinde müşterinizden kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz. www.beniode.com tüm sosyal medyanızı satış vitrininiz haline getirir.

BeniOde Güvenli e-Ticaret sistemi, internet üzerinden yapılacak satışlarda alıcı ve satıcının birbirine uzak mesafelerde olması ve yüz yüze gelme imkanlarının olmaması durumunda hem alıcı hem de satıcıyı korumak amacı ile geliştirilmiş bir E-Güvenlik Sistemidir.

BeniOde Videosunu İzleyin

BeniOde.com, Kredi Kartıyla Vasıta,Eşya,Bilgisayar,Telefon,Giyim,Saat,Kozmetik,Spor Malz,Hizmet,Danışmanlık Satabileceğiniz Güvenilir Adres