İletişim

contact

İletişim Bilgileri

Site kullanımı ile ilgili bir sorunuz olduğunda bizimle temas kurmaktan çekinmeyiniz.

Tüm sorularınıza cevap alamadınız mı?
Reklam Verme Avantajları

Ana sayfada arzu ederseniz kayan beyaz banner'de, veya aşağıda daha büyük ölçekte reklam verebilirsiniz. Bu sayede Ana sayfamızda bulunacak DoFollow linkiniz Google’da ilk sıralarda bulunmanızı sağlar. Siteye banner reklamı verdiğinizde sadece bannerden gelecek kullanıcılar ile bağlı kalmazsınız. Real PR 6,8 değerimiz ile girişleriniz Google da birkaç saat içinde indekslenir, derhal görünmeye başlarsınız o nedenle kendi sitenizde yayınlayacağınız ilanlardan çok daha hızlı ve efektif bulunma şansı yakalarsınız.

Ana Sayfa, Kategori Sayfası, Yeni, Fiytı Düştü, Özellikli Acil, Sarı Çerçeve dopingleri ile hep görünür olma şansını yakalarsınız. Bu sayede Google da diğer reklam verenlere göre de çok hızlı indekslenirsiniz. Sitemize yapacağınız girişler kendi sitenize göre çok daha üstte ve hızlı görünürler. Sitemize son girilen ilanlardan bir tanesini Google’da ararsanız, çok kısa zamanda indekslendiğini görürsünüz.

Altyapımızda Türkiye’de fazla bilinmeyen algoritmalar kullanıyoruz, ilanlar ve görseller için dinamik bildirme uygulamaları geliştiriyoruz.

Bazı ilanları ayrıca Facebook sayfamızda, Twitter, Google+ gibi bazı sosyal medya hesaplarında da paylaşarak satış şansını arttırıyoruz.

BeniOde.com, Kredi Kartıyla Vasıta,Eşya,Bilgisayar,Telefon,Giyim,Saat,Kozmetik,Spor Malz,Hizmet,Danışmanlık Satabileceğiniz Güvenilir Adres